Neden Ödül Yapı?

Ödül Yapı İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında sektördeki diğer paydaşlarına örnek olacak bir firma olmak için mevcut değerleri kullanarak geleceği inşa etmektedir.

Ödül Yapı Projeleri Nerede?

Ödül Yapı İldem'de Elegance ve Prestij Projelerini, Talas'ta Resital Projesini, Pervane bölgesinde de Premium Projesi ile Kayseri'ye konut sektöründe hizmet vermektedir.

Vade İmkanlarınız Nelerdir?

Ödül Yapı kendi bünyesinde %0 faiz oranı, %15 nakit iskontosu, 24 ay, 48 ay ve 60 ay taksit imkanı ve anlaşmalı banka kredisi sağlıyor.

Dairelerinizin Isınma Sistemi Nasıl?

Dairelerimizde merkezi ısınma sistemi mevcut olup, her dairenin kendine ait ısı pay ölçer sayacı bulunacaktır ve herhangi bir sabit ücret olmadan kullandığı kadar ödeme yapacaktır.

Konut Alımlarında Tapu Prosedürü Nasıl İşliyor?

Ödül Yapı proje aşamasında topraktan satış gerçekleştirdiğinden dolayı konut alımlarında satış vaadi sözleşmesi ile müşteriye güvence sağlıyor. Tapu teslimatı ise sırası ile projenin bir kısmı tamamlandığında kat irtifakı anahtar tesliminde kat mülkiyeti şeklindedir.

Kat Mülkiyetli Tapu Nedir? Kat Mülkiyeti Tapusu Çıktığında Banka Kredisi Çekebilir miyim?

Kat mülkiyeti, tapu kütüğünde yazılı olan durumları yansıtan bir tapu çeşididir. Kat mülkiyetli tapuların üst kısmında kat mülkiyetli tapu olduğu yazar. Bu tür tapularda bağımsız bölümün numarası, katı, niteliği ve binanın yüzölçümü yazar. Kat mülkiyeti tapusunda yer alan bağımsız bölüm ibaresi sizin orası üzerindeki bağımsız mülkiyet hakkınızı gösterir. Banka kredisi çıkması en kolay olan tapu çeşididir.

Kat İrtifaklı Tapu Nedir? Kat İrtifakı Tapusu Çıktığında Banka Kredisi Çekebilir miyim?

Yapılacak ya da yapılmakta olan binaların üzerinde kat irtifakı kurulur. Kat irtifakı olan bir bina tapuya kayıtlı demektir. Ruhsat alımı sırasında herhangi bir sıkıntı yaşanmayan bu tapu türlerinde her hak sahibinin kendi yeri bellidir. Kat irtifakı kat mülkiyetine geçişten bir önceki adım olarak da düşünülebilir. Burada hak sahipleri daha sonra tapu müdürlüğüne başvurarak kat mülkiyetli tapu sahibi olabilirler. Bankalar bu tür tapuya sahip olan gayrimenkuller için de kredi kullandırabilirler.